Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Spotkanie promocyjne wystawy oraz książki Józefa Myjaka "Wisła-jakiej nie znamy"

Spiningowe Mistrzostwa Koła 2014 - wyniki

W dniu 07.08.2014R. odbyły się spiningowe mistrzostwa naszego koła. Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników (6 seniorów i 6 juniorów). Wśród seniorów, którzy rywalizowali na Wiśle w rejonie huty szkła, Mistrzem Koła został bezapelacyjnie kolega Janusz Ryske z wynikiem 1300 Pkt. drugi był kolega Piotr Mróz, który zdobył 200 pkt. Pozostałym zawodnikom (Jacek Bryła, Adam Gawroński, Krzysztof Nasternak) nie udało się złowić wymiarowej ryby.

Juniorzy rywalizowali na zbiorniku "Atramentówka". Mistrzem Koła został Karol Kamieniak-200 Pkt. tytuł V-ce Mistrza przypadło Wiktorowi Małuszyńskiemu-120 Pkt, a II V-ce Mistrzem zastał Mikołaj Koluch. Pozostali zawodnicy ( Piotr Chmielewski, Maciej Rodzeń, Piotr Orzech) nie zgłosili do komisji sędziowskiej (Daniel Chmielewski, Bogusław Jarosz) ryb.

Zawody o Puchar Zakładu Usług Wodno-Melioracyjnych i Rekultywacji Sp.j

Zapraszamy na otwarte spławikowo-gruntowe zawody wędkarskie o Puchar ufundowany przez Zakładu Usług Wodno-Melioracyjnych i Rekultywacji Sp.j

Zawody odbędą się w dniu 31.08.2014r. na rzece Wiśle (Dębina). W przypadku wysokiego stanu wody, łowiskiem zapasowym będzie Kanał portowy. Decyzja o miejscu rozegrania zawodów podjęta będzie do czwartku 28.08 2014r. Dozwolonymi metodami będzie spławik i grunt na dwie wędki, kategoria junior oraz senior. Startowe, stanowiące udział w kosztach organizacyjnych (dotyczy tylko seniorów)-20zł. Zbiórka zawodników do godziny 6.00 na miejscu rozgrywania zawodów. Przewidziana jest jedna 5-cio godzinna tura. Zgłoszenia startu należy dokonywać u sekretarza koła pod nr. telefonu 609 758 314

UWAGA!! ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NA KANALE PORTOWYM

ZAPRASZAMY!!!

Grand Prix Młodzieży

W dniu dzisiejszym rozegrano zawody Grand Prix Młodzieży na zbiorniku "Atramentówka" Tym razem zwyciężył Patryk Adamczyk z wynikiem 1820 Pkt. drugi był Piotr Chmielewski, a trzeci Kamil Korol. Zawodom towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda i wakacyjny nastrój. Aktualne zestawienie cyklu Grand Prix Młodzieży, znajduje się w zakładce.

 

Więcej…

Wizyta Prezesa Ziemieckiego w naszym kole

Z okazji uroczystości 80-cio lecia wędkarstwa w Sandomierzu, nasze koło odwiedził Prezes Zarządu Głównego PZW Pan Djonizy Ziemiecki. W czasie spotkania z Zarządem naszego koła w Klubie Wędkara, obecni byli również Burmistrz Miasta Jerzy Borowski, oraz przedstawiciele Rady Miasta: Marceli Czerwiński i Andrzej Bolewski. Prezes naszego koła przedstawił główne cele i kierunki działalności w celu popularyzacji wędkarstwa na terenie Sandomierza. Nasz gość odwiedził również zbiornik "Atramentówka" na którym gospodarujemy, wyrażając uznanie dla naszej dotychczasowej działalności.

 

Więcej…

Więcej artykułów…