Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Rekordowy połów

Dwaj członkowie naszego koła: Marcin Świerkula, oraz Paweł Rewera złowili ogromnego suma mirzącego 212 cm. długości i orientacyjnej wadze 65 kg. Sum połakomił się na woblera, chol olbrzyma trwał 50 minut. Jest to jedna z największych ryb tego gatunku, złowiona w ostatnich latach w rejonie Sandomierza. Po zmierzeniu, oraz sesji fotograficznej sum został wypuszczony do wody, zgodnie z zasadą "Żeby rybę mieć na haku, to nie może być w plecaku"

 

Więcej…

Grand Prix Młodzieży

W niedzielę 10.08.2014R odbędą się kolejne zawody z cyklu Grand Prix Młodzieży. Zbiórka zawodników o godz. 8.00 nad zbiornikiem "Atramentówka". Dozwolone będzie wędkowanie na jedną wędkę spławikową lub gruntową. Przewidywany czas trwania zawodów- 4 godziny. ZAPRASZAMY!!!

Spławikowe Mistrzostwa Koła 2014

 

W dniach 21 i 22 czerwca odbyły się mistrzostwa naszego koła w wędkarstwie spławikowym. W sumie w zawodach uczestniczyło 27 osób (18 juniorów i 9 seniorów).  Wśród juniorów Mistrzem Koła został Wiktor Małuszyński, przed Damianem Nasternakiem, oraz Kamilem Kalinką. Wśród seniorów najlepszy okazał się Janusz Ryske, drugi był Marcin Świerkula, trzecie miejsce przypadło Piotrowi Mrozowi. W klasyfikacji Grand Prix Młodzieży pierwsze miejsce utrzymał Piotr Chmielewski.

Więcej…

Dzień Dziecka z PZW

 

W dniu dzisiejszym odbyły się coroczne zawody z okazji Dnia Dziecka. Swoje święto z wędką w ręku, postanowiło spędzić 32 najmłodszych, oczywiście wraz z rodzicami. Wynik w tej rywalizacji nie był istotny, najważniejsza była dobra zabawa i wspólnie spędzony czas. Dzięki Urzędowi Miasta Sandomierz oraz sponsorom wszystkie dzieci otrzymały upominki, a laureaci pamiątkowe statuetki. Atrakcją był pokaz sprzętu firmy Dragon Polska, która to firma ufundowała również upominki dla naszych milusińskich. Nad wodą można było wypróbować wędziska, kołowrotki, oraz przynęty Dragona, Ryobi oraz Okuma, przygotowane na rok 2014. Swoją obecnością zaszczycił nas również V-ce Prezes ZO PZW w Tarnobrzegu Pan Krzysztof Czusz, za co serdeczne podziękowania składa Zarząd Koła.

Upominki ufundowali także: Lozko-Fisching, Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Sandomierz", Lodziarnia na "Małym Rynku" w Sandomierzu.

Upominki wręczali: V-ce Przewodniczący Rady Miasta Pan Andrzej Bolewski, Przedstawiciel Dragon Polska Pan Waldemar Ptak, V-ce Prezes ZO PZW w Tarnobrzegu Krzysztof Czusz.

 

 

Więcej…

Spotkanie w ramach "Szkółki Wędkarskiej"

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu z zakresu połowu karpi, które poprowadzi znany łowca wielkich karpi, amurów i sumów Pan

Paweł Rewera. Początek w sobotę 31.05.2014R o godzinie 15.00 w Klubie Wędkarza. Spotkanie odbędzie się w ramach "Szkółki Wędkarskiej" naszego koła.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej artykułów…