Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Wesołych Świąt

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół, oraz wesołego "Alleluja" wszystkim wędkarzom, oraz członkom koła nr33 w Sandomierzu - życzy Zarząd Koła

Spotkanie z Młodzieżą

W dniu 15.04.2014R o godz. 16.00 w Kulbie Wędkarza, odbędzie się spotkanie robocze z młodzieżą biorącą udział w zawodach z cyklu Grand Prix Młodzieży. Celem spotkania będzie omówienie spraw organizacyjnych.

Mistrzostwa Koła w Wędkarstwie Podlodowym,

W dniu dzisiejszym, przy pięknej słonecznej pogodzie, odbyły się mistrzostwa naszego koła w wędkarstwie podlodowym. Na start zgłosiło się 18 zawodników- 11 seniorów, oraz 7 juniorów. Po stwierdzeniu przez komisję sędziowską, możliwości bezpiecznego przeprowadzenia zawodów (grubość pokrywy lodowej wynosiła 20 cm.) przystąpiono do połowów. Zawody rozegrano w dwóch turach: Pierwsza tura odbyła się na zbiorniku "Atramentówka", druga na kanale HSO. Ryby brały znakomicie, szczególnie w drugiej turze. W sumie złowiono ponad 20 kg. ryb! Nad bezpieczeństwem zawodników czuwała komisja sędziowska w składzie: Daniel Chmielewski-sędzia główny, oraz Bogusław Jarosz-sędzia asystent.

Mistrzem Koła w Wędkarstwie Podlodowym sezonu 2014 zostali: Andrzej Trębicki (seniorzy) oraz Kamil Korol (juniorzy). Gratulujemy!

Szczegółowe wyniki poniżej w zakładce "WIĘCEJ"

 

Więcej…

Patronat Burmistrza Sandomierza

Miło nam poinformować, iż zawody z cyklu Grand Prix Młodzieży Koła nr33 w Sandomierzu, swoim patronatem objął Burmistrz Miasta Sandomierza-Pan Jerzy Borowski.

 

Więcej…

Wisła-jakiej nie znamy

 

Więcej artykułów…