Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Grand Prix Młodzieży

W dniu 11.05.2014r rozegrana została kolejna odsłona Grand Prix Młodzieży naszego koła. Tym razem miejscem zmagań był kanał "Atramentówka". Gwałtowny spadek ciśnienia sprawił, iż ryby nie miały ochoty na wrzucane do wody smakołyki, i nie wszyscy zawodnicy złowili ryby. "Rzutem na taśmę" zawody wygrał Kamil Kalinka. Złowiony przez Kamila karp o wadze 2,04 kg. wyciągnięty  został z wody na 4 minuty przed końcem zawodów! W klasyfikacji Grand Prix,  po dwóch zawodach z dorobkiem 35 punktów, prowadzi Piotr Chmielewski.

Zawody sprawnie poprowadziła komisja sędziowska w składzie: Andrzej Trębicki, Łukasz Teter, Bogusław Jarosz i Daniel Chmielewski. Gratulacje dla wszystkich startujących w imieniu Burmistrza Sandomierza, złożył V-ce Przewodniczący Rady Miasta Pan Andrzej Bolewski.

Następne zawody z cyklu Grand Prix Młodzieży odbędą się w dniu 21.06.2014R(sobota) i będą to jednocześnie Spławikowe Mistrzostwa Koła, wcześniej oczywiście coroczne zmagania "Dzień Dziecka" w niedzielę 01.06.2014R.

Serdecznie zapraszamy!!

Więcej…

Sezon 2014 otwarty!

W dniu 27.04.2014r. rozegrane zostały zawody wędkarskie, otwierające sezon w naszym kole. Pomimo dużych opadów, które przeszły dzień wcześniej, do rywalizacji staneło 19 juniorów, oraz 8 seniorów. Wszystcy startujący w zawodach juniorzy, otrzymali zestawy wędkarskie składające się z: 4-ro metrowej wędki, oraz dwóch zestawów ze spławikiem - sprzęt został zakupiony  ze środków naszego koła. Zarówno juniorzy jak i seniorzy otrzymali również naszywki z logo koła.

W skutek gwałtownego przyboru wody ryby brały kiepsko. Pomimo tego emocji było sporo. Największą rybę zawodów-leszcza 1,64kg. złowił zwycieski junior-Rafał Nasternak. Sedziowie zawodów podjeli decyzję, iż leszcz złowiony przez Rafała natychmiast po złowieniu zostanie zważony, i wypuszczony do wody - pozostałe ryby wypuszczone zostały po zakończeniu zawodów.

Podziękowania dla komisji sędziowskiej w składzie: Andrzej Trębicki, Łukasz Teter, Bogusław Jarosz, za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów.

Wkrótce na naszej stronie dostępna będzie zakładka "Grand Prix Młodzieży" w której odnotowywane będą wyniki rywalizacji w tym cyklu.

Wyniki dzisiejszej rywalizacji, oraz zdjęcia z zawodów poniżej. Gratulujemy i do zobaczenia na kolejnych zawodach!

 

 

Więcej…

Sprzątanie relacja

Przy niesprzyjającej pogodzie, dniu 26.04.2014r. z inicjatywy wędkarzy naszego koła, przeprowadzono coroczną akcję "Sprzątanie świata". W czasie akcji wysprzątane zostały brzegi "Atramentówki" z butelek i innych śmieci, które zapełniły w całości kontener na śmieci, dostarczony przez Urząd Miasta Sandomierza. Wycięte zostały również naderwane konary drzew, które zagrażały bezpieczeństwu przebywających nad zbiornikiem. Serdeczne podziękowania dla Centrum Rekreacji w Sandomierzu za pomoc w akcji. Lista osób obecnych podczas sprzątania: Andrzej Trębicki, Marcin Świerkula, Bogusław Jarosz, Paweł Rewera, Janusz Dragan, Maciej Zbydniewski, Rafał Jakus, Rafał Kołodziej, Piotr Mróz, Krzysztof Nasternak, Marek Bażant, Mariusz Korol, Adam Wasilewski, Łukasz Teter. Oraz młodzież wędkarska naszego koła: Adam Kołodziej, Maciej Rodzeń, Kamil Korol, Klaudia Korol, Karol Kamieniak, Piotr Cebula.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!!!

Zawody "Otwarcie sezonu-Grand Prix Młodzieży pod patronatem Burmistrza Miasta Sandomierza"

Zapraszamy na zawody otwierające sezon spławikowy w naszym kole. Dla naszej młodzieży, będzie to również otwarcie cyklu "Grand Prix" pod patronatem Burmistrza Miasta Sandomierza. Zbiórka zawodników na Kanale Portowym (w rejonie mostu drogowego) w dniu 27.04.2014R o godz. 06.30. Dopuszczalne metody: Seniorzy i juniorzy-dwie wędki spławik oraz grunt. Zawody odbędą się w jednej 5-cio godzinnej turze. Koszt uczestnictwa w zawodach-15zł. (dotyczy tylko seniorów). ZAPRASZAMY!!

Wesołych Świąt

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół, oraz wesołego "Alleluja" wszystkim wędkarzom, oraz członkom koła nr33 w Sandomierzu - życzy Zarząd Koła

Więcej artykułów…