Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Spotkanie z Młodzieżą

W dniu 15.04.2014R o godz. 16.00 w Kulbie Wędkarza, odbędzie się spotkanie robocze z młodzieżą biorącą udział w zawodach z cyklu Grand Prix Młodzieży. Celem spotkania będzie omówienie spraw organizacyjnych.

Mistrzostwa Koła w Wędkarstwie Podlodowym,

W dniu dzisiejszym, przy pięknej słonecznej pogodzie, odbyły się mistrzostwa naszego koła w wędkarstwie podlodowym. Na start zgłosiło się 18 zawodników- 11 seniorów, oraz 7 juniorów. Po stwierdzeniu przez komisję sędziowską, możliwości bezpiecznego przeprowadzenia zawodów (grubość pokrywy lodowej wynosiła 20 cm.) przystąpiono do połowów. Zawody rozegrano w dwóch turach: Pierwsza tura odbyła się na zbiorniku "Atramentówka", druga na kanale HSO. Ryby brały znakomicie, szczególnie w drugiej turze. W sumie złowiono ponad 20 kg. ryb! Nad bezpieczeństwem zawodników czuwała komisja sędziowska w składzie: Daniel Chmielewski-sędzia główny, oraz Bogusław Jarosz-sędzia asystent.

Mistrzem Koła w Wędkarstwie Podlodowym sezonu 2014 zostali: Andrzej Trębicki (seniorzy) oraz Kamil Korol (juniorzy). Gratulujemy!

Szczegółowe wyniki poniżej w zakładce "WIĘCEJ"

 

Więcej…

Patronat Burmistrza Sandomierza

Miło nam poinformować, iż zawody z cyklu Grand Prix Młodzieży Koła nr33 w Sandomierzu, swoim patronatem objął Burmistrz Miasta Sandomierza-Pan Jerzy Borowski.

 

Więcej…

Wisła-jakiej nie znamy

 

Wyniki spinningowego zakończenia sezonu

W dniu dzisiejszym, przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się zawody "Spinningowe zakończenie sezonu". Na start zgłosiło się 26-ciu zawodników (15 seniorów i 11 juniorów). Podczas jednej pięciogodzinnej tury, łowiono głównie okonie. Największą rybą zawodów był sandacz 53 cm. którego złowił Łukasz Jach. O pechu może mówić kolega Janusz Dereń- łowca suma któremu do wymiaru zabrakło ledwie kilka centymetrów. Pecha miał również Paweł Kapała, który przegrał walkę z dużym szczupakiem. Ryba przecięła stalkę, i uciekła dosłownie spod nóg niedoszłego pogromcy. Poświęcenie Pawła zostało jednak docenione przez komisję sędziowską, podobnie jak wszyscy laureaci dzisiejszych zawodów, Paweł otrzymał kupon do realizacji w sklepie wędkarskim Lozko- Fisching, mieszczącym się przy ulicy Krakowskiej w Sandomierzu.

Wyniki zawodów:

1. Miejsce- Andrzej Trębicki (koło nr33)-7 okoni (970 Pkt.)

2. Miejsce- Łukasz Jach (koło nr33)- sandacz (900 Pkt.)

3. Miejsce- Piotr Mróz (koło nr33)- 6 okoni (760 Pkt.)

4. Miejsce- Rafał Drozdowski (koło nr33)- 5 okoni (570 Pkt.)

5. Miejsce- Krzysztof Nasternak (koło nr33)- 4 okonie (260 Pkt.)

6. Miejsce- Janusz Ryske (koło nr33)- 1 okoń (90 Pkt.)

 

Więcej…

Więcej artykułów…