Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Zapraszamy na Spławikowe Mistrzostwa Koła

W sobotę 08.06.2013r. na Kanale Portowym odbędą się Spławikowe Mistrzostwa Koła nr33. Zbiórka na miejscu rozgrywania zawodów o godz. 7.00. Wpisowe stanowiące udział w kosztach organizacyjnych zawodów-20zł.(tylko seniorzy). Przewidziano miejsce rezerwowe - zbiornik "Atramentówka". Zapraszamy!

Zawody z okazji Dnia Dziecka

W dniu dzisiejszym na zbiorniku "Atramentówka" rozegrane zostały zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Pomimo kiepskiej pogody, do rywalizacji zgłosiło się 25 dzieci i młodzieży. Przelotny deszcz, oraz ochłodzenie sprawiły, iż ryby żerowały słabo, uczestników nie opuścił jednak dobry humor, związany ze świętem naszych pociech. Głównym sponsorem imprezy był Urząd Miasta Sandomierza, a patronat nad imprezą objął Burmistrz Jerzy Borowski, dzięki czemu każdy uczestnik otrzymał upominek.

Upominki dla startujących podarował  również Okręg PZW w Tarnobrzegu, sklep wędkarski "Lozko Fishing" mieszczący się na ulicy Krakowskiej, oraz Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Sandomierz"

Podziękowania dla komisji sędziowskiej w składzie: Andrzej Trębicki, Daniel Chmielewski za sprawne sędziowanie, oraz dla ratownika WOPR za czuwanie nad bezpieczeństwem startujących.

Optymizmem napawa fakt licznego uczestnictwa w zawodach najmłodszych adeptów wędkarstwa, co stanowi motywację do pracy dla działaczy naszego koła.

 

Więcej…

Dzień Dziecka z PZW

Zapraszamy dzieci na zawody wędkarskie, które odbędą się w sobotę 01.06.2013R, na zbiorniku "Atramentówka". Zawody rozegrane będą w trzech kategoriach:

- dziewczyny

- chłopcy od 5 do 12 lat.

- chlopcy od 12 do 16 lat.

Program:

1. Godz. 8.00 - zbiórka w Centrum Rekreacji MOSiR

2. Godz. 8.15 - losowanie stanowisk

3. Godz. 9.00 - początek wędkowania

4. Godz. 12.00 - koniec wędkowania

5. Godz. 12.00 - 13.00 - wspólny posiłek, wręczenie nagród.

Prosimy o potwierdzenie udziału w zawodach u głównego sędziego pod nr. tel. 660 439 938

Każde dziecko musi być pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego!

Obowiązkowym wyposażeniem jest siatka do przechowywania złowionych ryb!

Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Sandomierza Pana Jerzego Borowskiego.

Spinningowe Mistrzostwa Koła

W dniu 11.05.2013r. rozegrane zostały spinningowe mistrzostwa naszego koła. Ryby tego dnia były bardzo kapryśne, zaledwie trzech zawodników zaliczyło ryby. Mimo to zawody przebiegły w przyjacielskiej atmosferze. Mistrzem koła został kol. Krzysztof Nasternak, który obronił tytuł wywalczony w roku 2012. Zawody sędziował kol. Andrzej Trębicki. Oficjalne wyniki:

1. Miejsce - Krzysztof Nasternak

2. Miejsce - Piotr Mróz

3. Miejsce - Sebastian Kulas

GRATULUJEMY!!!

 

Więcej…

Zarybienie

W dniu dzisiejszym, członkowie naszego koła, dokonali zarybienia szczupakiem. Do wody powędrowało ok. 42 tyś. sztuk narybku. Narybek dostarczony został przez Okręg PZW w Tarnobrzegu. Dzięki zarybieniom, już wkrótce, widoczna będzie wyraźna poprawa w rybostanie sandomierskich łowisk.

Więcej artykułów…