Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Spinningowe Mistrzostwa Koła

W dniu 11.05.2013r. (sobota) na rzece Wiśle od Koćmierzowa do wylotu Kanału Portowego, odbędą się  spinningowe mistrzostwa naszego koła. Zbiórka zawodników o godz. 6.30 przy Klubie Wędkarza.

Wpisowe 20 zł. Serdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów - członków naszego koła!

Rozpoczęcie sezonu

 

W dniu 27.04.2013r. na Kanale portowym w Sandomierzu, wędkarze naszego koła, rozpoczęli sezon wędkarski 2013. Do rywalizacji stanęło 19 zawodników. Łowiono głównie niewielkie ryby: płocie, krąpie i ukleje.

Dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Sandomierz, wszyscy startujący juniorzy otrzymali upominki, a laureaci puchary i nagrody. Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze. Podziękowania dla sprawnej komisji sędziowskiej w składzie: Gracjan Linart, Daniel Chmielewski, Rafał Jakus

KLASYFIKACJA SENIORZY:

1. Marcin Pietrzyk

2. Andrzej  Trębicki

3. Łukasz  Teter

4. Rafał Świerkula

5. Maciej Opala

KLASYFIKACJA JUNIORZY:

1. Piotr Orzech

2. Maciej Rodzeń

3. Piotr Dragan

Więcej…

Zawody wędkarskie

 

ZAPRASZAMY NA ZAWODY WĘDKARSKIE „ROZPOCZĘCIE SEZONU WĘDKARSKIEGO”. ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NA KANALE PORTOWYM W DNIU 27.04.2013R. (SOBOTA). DOZWPLONE METODY; SPŁAWIKOWA I GRUNTOWA NA DWIE WĘDKI. ZBIÓRKA NA MIEJSCU ZAWODÓW O GODZ. 7.00. ZAWODY ROZGRYWANE BĘDĄ W KATEGORII JUNIOR I SENIOR.

WPISOWE STANOWIĄCE UDZIAŁ W KOSZTACH ORGANIZACYJNYCH ZAWODÓW - 20ZŁ. (TYLKO SENIORZY)

ZAPRASZAMY!!!!!

Regulamin i wysokość składek członkowskich na akwenie "Jeziora Tarnobrzeskiego"

Logo PZWInformujemy, że od dnia 2 maja 2013 r. dla wędkarzy zostaje udostępniony akwen "Jeziora Tarnobrzeskiego" od strony południowej o długości linii brzegowej ok 3 km oznakowanej tablicami informacyjnymi.

Regulamin i wysokość składek obowiązujących na akwenie znajduje się w dalszej części artykułu.

Więcej…

Zapraszamy na akcję sprzątania

W dniu 20.04.2013r. organizujemy akcje sprzątania otoczenia. W czasie akcji oczyszczone będą brzegi cieku "Atramentówka", oraz w przypadku odpowiedniego stanu wody - Kanał portowy. zapraszamy wędkarzy, oraz wszystkie osoby, którym zależy na czystości przyrody.

Zbiórka o godz. 8.00 przy Klubie Wędkarza. Po sprzątaniu wspólne pieczenie kiełbasek.

Zapraszamy!!!!!!!

Więcej artykułów…