Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Puchar V-ce Przewodniczącego-wyniki

W dniu 23.09.2012r. na rzece Wiśle w Sandomierzu, odbyły się gruntowo-spławikowe zawody naszego koła o puchar ufundowany przez V-ce przewodniczącego Rady Miasta Sandomierza. Choć pogoda nie była tego dnia łaskawa, na starcie stawiło się 28-miu wędkarzy z naszego koła, oraz ponad 30 wędkarzy z kół: nr36 z Sandomierza oraz koła z Zaleszan, które tego samego dnia rozgrywali swoje zawody. Wyniki nie były rewelacyjne, lecz brak ryb zrekompensowała znakomita atmosfera, oraz wojskowa grochówka i pieczenie kiełbasek przy ognisku. Warto zanotować, iż najlepszy wynik uzyskał junior-Mateusz Kowalik, który za plecami zostawił wielu wyśmienitych wędkarzy. Za pomoc w realizacji zawodów dziękujemy właścicielowi domu weselnego "Dwór Olimp" w Rozwadowie. Zawody sędziowali Panowie Gracjan Linart, oraz Daniel Chmielewski. Wyniki zawodów: Seniorzy :

Miejsce I-Andrzej Lipiec

Miejsce II-Michał Siwko

Miejsce III-Rafał Świerkula

Juniorzy:

Miejsce I-Mateusz Kowalik (jedyny sklasyfikowany)

Wszyscy laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody, oraz upominki. GRATULUJEMY!!!

Zapraszamy na zawody!!!

W dniu 23.09.2012r. (niedziela) odbędą się spławikowo-gruntowe zawody wedkarskie o Puchar V-ce Przewodniczącego Rady Miasta. Zawody odbędą się w jednej 4-ro godzinnej turze na Rzece Wiśle w Nadbrzeziu (Dębina). Zbiórka na łowisku o godz. 6.00. Opłata startowa 15zł.- płatne przed zawodami. Zapraszamy!!!!!

Zarybienie

W dniu 12.06.2012r Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego dokonał zarybienia zbiornika wodnego "Atramentówka". Do wody trafiło 150 kg. karpi. Przypominamy o obowiązku wypuszczania wszystkich ryb złowionych w zbiorniku.

u!

Mistrzostwa Koła wyniki

W dniu 03.06.2012r. odbyły się spławikowe mistrzostwa koła nr.33.  Wyniki zawodów:

Miejsce I- Rafał Świerkula

Miejsce II- Łukasz Jach

Miejsce III- Janusz Ryske

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!!!!!

Spławikowe Mistrzostwa Koła

W dniu 03.06.2012 (niedziela) rozegrane zostaną spławikowe mistrzostwa koła nr.33 w Sandomierzu. Zawody rozegrane zostaną w jednej 5-cio godzinnej turze, na zbiorniku "Atramentówka". Dozwolone będzie łowienie na jedną wędkę, prosimy o zabranie obszernych siatek, ponieważ zawody rozegrane zostaną na "żywej rybie". Zbiórka o godz.05.30 nad zbiornikiem w przy Centrum Kultury. Opłata startowa stanowiąca udział w kosztach organizacji zawodów- 15zł. ZAPRASZAMY!!!!!

Więcej artykułów…