Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Mistrzostwa Koła wyniki

W dniu 03.06.2012r. odbyły się spławikowe mistrzostwa koła nr.33.  Wyniki zawodów:

Miejsce I- Rafał Świerkula

Miejsce II- Łukasz Jach

Miejsce III- Janusz Ryske

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!!!!!

Spławikowe Mistrzostwa Koła

W dniu 03.06.2012 (niedziela) rozegrane zostaną spławikowe mistrzostwa koła nr.33 w Sandomierzu. Zawody rozegrane zostaną w jednej 5-cio godzinnej turze, na zbiorniku "Atramentówka". Dozwolone będzie łowienie na jedną wędkę, prosimy o zabranie obszernych siatek, ponieważ zawody rozegrane zostaną na "żywej rybie". Zbiórka o godz.05.30 nad zbiornikiem w przy Centrum Kultury. Opłata startowa stanowiąca udział w kosztach organizacji zawodów- 15zł. ZAPRASZAMY!!!!!

Zawody z okazji Dnia Dziecka relacja

W dniu 26.05.2012r na zbiorniku "Atramentówka" odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci, z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka. W zawodach uczestniczyło 26 zawodników, którzy dzielnie walczyli o okazałe puchary i liczne nagrody. W dniu zawodów gościliśmy również delegację z Okręgu Tarnobrzeg Polskiego Związku Wędkarskiego, w osobach Prezesa Pana Antoniego Brudza, oraz Dyrektora Pana Sławomira Figacza. Nad bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwał ratownik WOPR. Zawodnicy łowili głównie Płocie, Wzdręgi i Karasie. Po zawodach dzieci uczestniczyły w konkursie wiedzy wędkarskiej, w którym nagrodą były plecaki ufundowane przez firmę GAZ-SYSTEM SA. Konkurs polegał na udzieleniu odpowiedzi  na pytanie związane z wędkarstwem. Należy podkreślić znakomitą znajomość tematu przez biorących udział w konkursie (wszystkie dzieci odpowiedziały prawidłowo na swoje pytania). Wspaniałą zabawę zwieńczył poczęstunek w postaci grillowanych kiełbasek. Klasyfikacjia zawodów:

Dziewczęta

I- miejsce- Sara Pietrzyk

II- miejsce- Wiktoria Bukała

III-Miejsce- Aleksandra Teter

Chłopcy

I- miejsce- Mateusz Kabata

II- miejsce- Karol Kamieniak

III- miejsce- Karol Głodek

Największą rybą zawodów był Jaź 0,5 kg. złowiony przez Mateusza Kabatę, najmłodszym uczestnikiem był Adaś Paluch- 4 latka.

Wszystkim biorącym udział gratulujemy i zapraszamy na następne zawody!!!!!

Zdjęcia można oglądać w rozwinięciu.

 

Więcej…

Dzień Dziecka

Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udzialu w zawodach wędkarskich. Zawody odbędą się w

dniu 26.05. 2012r (zbiórka o godz. 8.30) na zbiorniku "Atramentówka". Prosimy o wcześniejsze

potwierdzenie startu w zawodach z powodu ograniczonej liczby miejsc, pod numerem telefonu: 533 600 343, lub 696 961 590. Wszystkie dzieci otrzymają upominki dzięki sponsorom: Firmom

GAZ-SYSTEM SA oraz LOZKO-FISCHING Sp. z o.o. Karzdy uczestnik zobowiązany

jest mieć obszerną siatkę na ryby, ponieważ po zawodach wszystkie ryby zostaną

wypuszczone. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!

SEZON SPŁAWIKOWY ROZPOCZĘTY

W dniu dzisiejszym na zbiorniku w Sielcu rozegrane zostały zawody "Otwarcie sezonu". Pomimo brzydkiej pogody, na starcie zgłosiło się dwunastu zawodników. Zawody sędziował Prezes koła nr37 w Koprzywnicy Pan Janusz Botogowski. Walka o wygraną była bardzo zacięta i o poszczególnych miejscach decydowały pojedyńcze rybki. Klasą i kunsztem ultradelikatnego łowienia uklei wykazał się Łukasz Jach z koła nr.33 w Sandomierzu który wygrał zawody dzięki doskonale dobranej taktyce i konsekwencji w łowieniu drobnych uklei . Drugie miejsce zdobył kolega Marek Słowikowski z koła nr36 w Sandomierzu, a miejsce trzecie przypadło koledze Grzegorzowi Gawrońskiemu z koła nr37 w Koprzywnicy. Największą rybę zawodów złowił kolega Michał Chara z koła nr33. Był nią karaś srebrzysty  860g. który prawie porwał szczęśliwemu łowcy wędziskoSmile . Choć ryby brały słabo,  zawody przebiegły w  sympatycznej atmosferze. Do następnych zawodów Panowie!!!!

Klasyfikacja:

1. Łukasz Jach-1060 pkt.

2. Marek Słowikowski-900 pkt.

3. Grzegorz Gawroński-880 pkt.

4. Michał Chara-860 pkt.

5. Rafał Świerkula-840 pkt.

6. Leszek Stylski-760 pkt.

Zdjęcia można oglądać w zakładce więcej.

 

 

Więcej…

Więcej artykułów…