Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Spinningowe Zakończenie Sezonu 2015

Zapraszamy na zawody wędkarskie "Spinningowe zakończenie sezonu 2015". Zawody odbędą się w dniu 04.10.2015r na rzece Wiśle w rejonie huty szkła. Zbiórka w pobliżu rampy przy "basenie strażackim" o godz. 6.30. Zawody rozegrane zostaną w kategorii junior i senior. Po zawodach ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Wpisowe, stanowiące udział w kosztach organizacyjnych - 10 zł. (dotyczy seniorów). Zapraszamy!

Zawody Grand Prix młodzieży odwołane

UWAGA!! ZAWODY ZOSTAJĄ ODWOŁANE Z POWODU NIEKORZYSTNYCH WARUNKÓW POGODOWYCH!!!! TERMIN ROZEGRANIA ZAWODÓW ZOSTANIE USTALONY I PODANY DO WIADOMOŚCI W NAJBLIŻSZYM CZASIE.

Gruntowe zawody o Puchar Posła na Sejm RP Marka Kwitka

Zawody o Puchar Posła Marka Kwitka. Pomimo deszczowego poranka, do rywalizacji przystąpiło 24 zawodników i jedna zawodniczka (Wiktoria Bidas). Na średnią intensywność żerowania ryb, miało wpływ załamanie pogody, które nastąpiło po kilku dniach upału. Pomimo tego, kilku zawodników uzyskało przyzwoite wyniki, a okrasą zawodów był Leszcz o wadze 2,765 kg. (brązowy medal WW) złowiony przez Jakuba Alberę. Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:1. Grzegorz Chciuk 11012 PKT. 2. Michał Chara 8010 PKT. 3. Paweł Słonina 6605 PKT. 4. Jakub Albera 5820 PKT. 5. Stala Józef 5220 PKT. 6.Krzysztof Baran 5125 PKT. Najmłodszą zawodniczką była Wiktoria Bidas, która w mocnej stawce zawodników zajęła 16 miejsce. Zawody sędziowała trójka sędziowska w składzie: Andrzej Trębicki-sędzia główny, Łukasz Teter i Bogusław Jarosz-sędziowie asystenci. Swoją obecnością zaszczycił nas Poseł Marek Kwitek, który osobiście wręczył puchary laureatom. Podziękowania dla Andrzeja Szmida za wspaniałe zdjęcia z zawodów.

Spławikowe Zakończenie Sezonu 2015

W sobotę i niedzielę, odbyły się zawody zakańczające sezon spławikowy. W sobotę rywalizowali seniorzy. Na starcie zameldowało się 8 zawodników. Bezkonkurencyjny okazał się Piotr Mróz, który z wynikiem 3110 Pkt. zwyciężył w zawodach. Na drugim  miejscu z wynikiem 3080 Pkt. uplasował się Mariusz Korol, trzeci z dorobkiem 1875 Pkt. był Łukasz Teter.

W niedzielę rywalizowali juniorzy. Startowało 13 zawodniczek i zawodników, klasyfikacja przedstawiała się następująco:

Miejsce        Imię i Nazwisko

1.               Rafał Nasternak

2.               Wiktoria Bidas

3.               Kamil Korol

4.               Jakub Surma

5.               Wiktor Małuszyński

6.               Gabrysia Kołodziej

7.               Damian Nasternak

8.               Adrian Kozieja

9.               Maciej Rodzeń

10.             Klaudia Korol

11.             Adam Kołodziej

12/13         Patryk Rębacz/Jakub Tomala

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015

W dniu 30.08.2015r odbyły się spinningowe mistrzostwa naszego koła. W klasyfikacji seniorów zapunktowało dwóch zawodników, pierwsze miejsce z wynikiem 300 Punktów zdobył Andrzej Trębicki. Drugi z wynikiem 200 Punktów był Piotr Mróz. W klasyfikacji Juniorów tytuł Mistrza Koła 2015 uzyskał Maciej Rodzeń (160 Pkt), drugi był Kamil Kalinka (70 pkt), a trzeci Kamil Korol (70 PKT). Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!!

Więcej…

Więcej artykułów…