Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Zawody Schollglas Polska

W dniu 30.05.2015r na zbiorniku "Atramentówka" odbyły się zawody wędkarskie pracowników Schollglas Polska. W zawodach uczestniczyło 12 zawodników.  Ryby tego dnia nie chciały "współpracować" nie wszystkim udało się złowić rybę, pomimo tego rywalizacja odbyła się w miłej atmosferze, a humory dopisywały co widać na załączonych zdjęciach. Pierwsze miejsce zdobył Jakub Teter, drugie miejsce przypadło Sebastianowi Kulasowi, trzeci był Sylwester Nasternak. Podziękowania dla komisji sędziowskiej naszego koła w składzie: Andrzej Trębicki i Bogusław Jarosz za sprawne sędziowanie i pomoc organizacyjną.

Spławikowe Mistrzostwa Koła 2015

W dniach 23 i 24 maja, odbyły się spławikowe mistrzostwa koła. W sobotę na zbiorniku "Atramentówka" rywalizowali juniorzy. Po zaciętej rywalizacji, pierwsze miejsce przypadło Adrianowi Koziei, drugie Jakubowi Surmie a trzecie miejsce zajęła Gabrysia Kołodziej. W niedziele do połowów przystąpili seniorzy. Zawody z powodu wzbierającej wody na Kanale Portowym (na którym początkowo miały się odbyć zawody), przeniesione zostały na zbiornik "Atramentówka". Pierwsze miejsce bezapelacyjnie wywalczył Łukasz Teter, drugi był Maciej Opala a trzeci Michał Wójcik. Zawody przebiegały w niesprzyjających warunkach, co miało wpływ na żerowanie ryb. Wzorową organizację, oraz przebieg zawodów zapewniła komisja sędziowska w składzie: Bogdan Jarosz, Andrzej Trębicki, Daniel Chmielewski.

Grand Prix Młodzieży

W dniu dzisiejszym, odbyła się kolejna odsłona zawodów z cyklu "Grand Prix Młodzieży". Do rywalizacji przystąpiło 15 zawodników, którzy na starcie stawili się wraz z rodzinami, łowiono głównie średniej wielkości ryby - płocie i karpie. Mimo niezbyt dogodnej aury, każdemu z uczestników udało się złowić rybę. Największym okazem był karp 2,03 kg. złowiony przez Jakuba Tomalę. Zawody wygrał Emil Urbanik, który złowił 2 karpie o łącznej wadze 2800 g. Na drugim miejscu uplasował się Kamil Korol - 2390 pkt , a na trzecim Jakub Surma - 2250 pkt. Upominki w postaci wędki, oraz zanęt wędkarskich dla wszystkich uczestników ufundował Pan Dariusz Wójcik, właściciel sklepu wędkarskiego "Trabucco LozkoFisching" mieszczący się przy ulicy krakowskiej w Sandomierzu. Serdeczne podziękowanie dla sponsora, składa zarząd koła.

 

Pozwolenia na zbiornik "Machów"

W slepie wędkarskim "Trabucco-Lozko Fisching" przy ulicy Krakowskiej, można nabyć zezwolenia na połów ryb w Jeziorze Machowskim. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00 oraz w soboty od godz. 08:00 do 14.00. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na akcję sprzątania

W dniach 25 kwiecień (sobota) od godz. 08.00, oraz 26 kwiecień (niedziela) od godz. 10.00 wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Przyrody "Kotewka" zorganizowana zostanie coroczna akcja sprzątania, w ramach której zebrane zostaną śmieci z okolic zbiornika "Atramentówka" i Centrum Rekreacji MOSIR, (sobota), oraz z rezerwatu "Góry Pieprzowe" i okolic zbiornika "Wisełka" (niedziela). Wszystkich chętnych zapraszamy w sobotę o godz. 08.00- zbiórka przy Klubie Wędkarza, oraz niedzielę od godz. 10.00- zbiórka na wale wiślanym przy zbiorniku "Wisełka"

Więcej artykułów…