Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Sprzątanie relacja

Przy niesprzyjającej pogodzie, dniu 26.04.2014r. z inicjatywy wędkarzy naszego koła, przeprowadzono coroczną akcję "Sprzątanie świata". W czasie akcji wysprzątane zostały brzegi "Atramentówki" z butelek i innych śmieci, które zapełniły w całości kontener na śmieci, dostarczony przez Urząd Miasta Sandomierza. Wycięte zostały również naderwane konary drzew, które zagrażały bezpieczeństwu przebywających nad zbiornikiem. Serdeczne podziękowania dla Centrum Rekreacji w Sandomierzu za pomoc w akcji. Lista osób obecnych podczas sprzątania: Andrzej Trębicki, Marcin Świerkula, Bogusław Jarosz, Paweł Rewera, Janusz Dragan, Maciej Zbydniewski, Rafał Jakus, Rafał Kołodziej, Piotr Mróz, Krzysztof Nasternak, Marek Bażant, Mariusz Korol, Adam Wasilewski, Łukasz Teter. Oraz młodzież wędkarska naszego koła: Adam Kołodziej, Maciej Rodzeń, Kamil Korol, Klaudia Korol, Karol Kamieniak, Piotr Cebula.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!!!