Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Edukacyjne stoisko wędkarskie, podczas pikniku

W dniu dzisiejszym, członkowie naszego koła wędkarskiego w osobach: Marcin Świerkula, Andrzej Trębicki, Bogusław Jarosz oraz Krzysztof Nasternak, uczestniczyli w przygotowaniu stoiska edukacyjnego podczas pikniku, który był integralną częścią Marszu dla Życia i Rodziny, organizowanego przez Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Sandomierzu. Dużą atrakcją pikniku, okazał się konkurs plastyczny dla najmłodszych o tematyce wędkarskiej. Do konkursu zgłosiło się 28 dziewcząt i chłopców, którzy malowali swe dzieła przy pomocy kredek, kredek świecowych oraz ołówków. Każdy uczestnik otrzymał upominek, a laureatka którą wyłoniła komisja konkursowa szczupaka - poduszkę ufundowanego przez nasze koło wędkarskie.