Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Wędkarski Dzień Dziecka

W sobotę 04.05.2016 r. odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka, zorganizowane przez nasze koło. Było wszystko co trzeba do dobrej zabawy: była pogoda były ryby i było to co najważniejsze - uśmiech najmłodszych wędkarzy. Wśród przybyłych na to wydarzenie byli: Burmistrz Sandomierza Marek Bronkowski, Prezes SBM Sandomierz Andrzej Bolewski, Prezes i członkowie zarządu naszego koła. Wśród wielu upominków ufundowanych przez lokalne firmy, był sprzęt wędkarski ufundowany przez Fundację Wspierania Wędkarstwa "JAXON" oraz sklep wędkarski Dariusz Wójcika (mieszczący się na ulicy Krakowskiej w Sandomierzu). Dla wszystkich startujących były kupony do lodziarni Roberta Kalinki, mieszczącej się na "Małym Rynku" w Sandomierzu. Sponsorami i współorganizatorami tej imprezy byli:
1.Urząd Miasta Sandomierz
2. Okręg PZW w Tarnobrzegu
3.MOSIR Sandomierz
4.Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Sandomierz"
5. Fundacja Wspierania Wędkarstwa JAXON
6. MAK Renata i Andrzej Szmid
7. "Roma" - Janusz Goraj
8. Sklep Wędkarski LOZKO FISCHING- Dariusz Wójcik
9. Lodziarnia Robert Kalinka
Wszystkim sponsorom w imieniu wędkujących dzieciaków wieeeeelkie DZIĘKUJEMY!!!!!!! - Zarząd i działacze KOŁA PZW nr33 w Sandomierzu.